TOP 10 atrakcji w Utrecht

Widok z lotu ptaka na centrum Utrechtu

Utrecht, to magiczne miejsce w Holandii, które oczarowuje swoich odwiedzających niepowtarzalnym połączeniem tradycji i nowoczesności. Czytając ten artykuł dowiesz się, jakie atrakcje zaliczamy do TOP 10 atrakcji w Utrecht. Wieża Domtoren  Jest to jedna z najbardziej charakterystycznych i ikonicznych atrakcji w Utrechcie. Zbudowano ją w latach 1321-1382 … Zobacz więcej »

TOP 10 atrakcji w Maastricht, co zobaczyć i zwiedzić

Panoramiczny widok na słynny holenderski Sint Servaas mostu ze światłami w centrum miasta Maastricht

Usytuowane nad rzeką Mozą, to magiczne miejsce w Holandii oczarowuje swoich odwiedzających niepowtarzalnym połączeniem tradycji i nowoczesności. Czytając ten artykuł dowiesz się, jakie TOP 10 atrakcji w Maastricht, zadowoli gusta zarówno entuzjastów architektury sakralnej, jak i pasjonatów nauki czy bardziej aktywnych rozrywek. Bonnefantenmuseum Bonnefantenmuseum zachwyca swoimi … Zobacz więcej »

Wycieczka do Giethoorn – przewodnik, co zobaczyć, hotele, noclegi

Giethoorn, Holandia - 6 lipca 2019 r: Czerwone łodzie zadokowane w kanale przed typowym holenderskim wiejskim domem w wiosce Giethoorn w Holandii

Giethoorn jest niewielką miejscowością w prowincji Overijssel graniczącej z Niemcami. Można śmiało stwierdzić, iż jest to swoista miniatura Holandii, zawierająca atrakcje, dzięki którym zdobyła ona swoją popularność. Oprócz licznych kanałów, znajdują się tutaj zatem wyjątkowe muzea, restauracje, oferujące gościom dostęp do kuchni lokalnej i międzynarodowej oraz … Zobacz więcej »